ВЧУ. 2 тур. Прев’ю

ФК«Христинівка» – СК«Жашківська громада»

Господарі поля в будь-якому випадку спробують на своєму стадіоні взяти якісь очки. Друга поразка поспіль, впевнений, не входить в плани христинівської команди. Тому, смію припустити, що команда Юрія Гріщенка з перших хвилин піде в атаку. Гості в першому турі виграли досить емоційний та важкий матч, на підставі якого можна припустити, що “Жашківська громада” – збалансована і досвідчена команда, яка вміє, до того ж, тримати удар. Всі ці факти роблять звітну гру вкрай цікавою для вболівальників.

————————————————– ————————————————– ————————————————–

«Отаман-Д»(Маньківка) – «Ніка»(Родниківка)

У чомусь схожа ситуація і у “Отамана-Д”. Гіпотетична домашня поразка від “Ніки” значно ускладнить маньківчанам боротьбу за медалі в умовах швидкоплинного чемпіонату. А ось команда Валерія Гордєєва на ходу: матч проти “Христинівки” наочно продемонстрував всі козирі Родниківки в цьому сезоні. До того ж, гра в Маньківці стане репетицією перед чвертьфіналом Кубка Черкаської області, в якій “Ніка” 29 травня на своєму полі прийматиме першоліговий “Урожай” з Корсунь-Шевченківського.

Сезон 2020:

«Ніка»(Родниківка) – «Отаман-Д»(Маньківка)  – 9:1. Голи: Лебедев(10, 29, 45 – з пенальті, 52, 58, 70), Абрамочкін(30), Бещук(42), Карандевич(67) – Мазуренко(38). На 75-й хвилині О.Бондар(Отаман-Д) не забив пенальті.

«Отаман-Д»(Маньківка)  – «Ніка»(Родниківка) – 1:3. Голи: Рябокінь(36) – Куций(58) – з пенальті, Бещук(65), Лебедев(77).

————————————————– ————————————————– —————————————————

«Сокіл»(Соколівка) – «Світанок-Агросвіт»(Шляхова)

А ось тут все з нуля. Різні області, ці суперники мало того, що ніколи не зустрічалися, так ще й фактично нічого не знають один про одного. Швидше за все в перші 10-15 хвилин відбуватиметься класична розвідка, а далі по ситуації.  Добре знаючи концепцію Олега Облогіна, впевнений, “Світанок-Агросвіт” точно не побіжить вперед всією командою, а швидше за все спробує затягнути “Сокіл” в в’язку трясовину з величезною кількістю зупинок гри і мінімумом гольових моментів. Інша справа, чи вистачить у шляхівчан «функціоналки». Господарі поля в будь-якому випадку горять бажанням реабілітуватися за поразку в Жашкові, тому матч в будь-якому випадку буде цікавим, хоча і з великою долею ймовірністі, голів в ньому буде небагато.

Author: admin