ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УМАНЩИНИ. 2 тур

Два голи з далеких відстаней і одна контратака вирішили долю цього складного для обох командпоєдинку. “Сокіл” набирає перші очки в чемпіонаті.

“Ви заб’єте скільки зможете, а ми скільки захочемо”. Схоже, що саме цей бразильський принцип взяла на замітку родниківська “Ніка” в цьому сезоні. У двох стартових турах, тепер уже одноосібний лідер чемпіонату забив 13 голів, що правда і пропустив одразу 6. Сам матч розпочався досить весело. Вже на 7-й хвилині після автоголу Миколи Бурди і м’яча форварда Володимира Журби, маньківські “Отамани” вели 2:0. Але потім у господарів один за одним через травми вилетіли оддразу 4 гравці. До того-ж гості всерйоз взялися за справу і під кінець 39-ї хвилини Владислав Лебедєв і Олександр Івченко рахунок зрівняли, але не минуло й хвилини, як Пантелеймон Колісниченко забиває свій другий гол в чемпіонаті і на перерву команди йдуть за рахунку 3:2 на користь “Отаман -Д “.  У перерві наставник “Ніки” вжив міцні слова в роздягальні, які мали потрібний ефект і в другому таймі гості змогли дотиснути знекровлених господарів. Владислав Лебедєв оформив хет-трик і вийшов на перше місце в списку бомбардирів ВЧУ. Ще один гол забив Денис Куций, який до того-ж одразу після перерви примудрився не реалізувати пенальті, після 6 вдалих спроб протягом останніх двох років. “Ніка” здобуває другу перемогу поспіль і залишається поки  єдиною командою, яка йде без втрат.

Травми у другому турі підкосили також і “Жашківську громаду”. За перші півгодини у гостей вилетіли відразу двоє гравців “основи”, в числі яких ключовий центральний захисник Ігор Папаянін. Саме після цього форвард “Христинівки” Руслан Карандевич відкрив рахунок. Перед самою перервою Антон Росс його зрівняв, але в другому таймі гості відчутно здали функціонально, а господарі навпаки за допомогою замін підсилили гру, в результаті чого той-же Карандевич забив свій другий гол в матчі і приніс своїй команді перші залікові бали в сезоні.

Author: admin