ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УМАНЩИНИ. 4 тур

Доля цього матчу вирішилася в перші півгодини ігрового часу. У другому таймі глядачі голів не побачили, хоча обидві команди були дуже близькі до того, щоб змінити рахунок на табло. “Світанок-Агросвіт” увірвався в першу трійку, а для “Жашківської громади” виїзд в Маньківку 13 червня стане таким самим визначальним, в контексті всієї турнірної стратегії.

Незважаючи на гостьовий статус МФК”Христинівка”, особливо в першому таймі відчувала себе в Маньківці як вдома. Уже під кінець 8-ї хвилини після голів Миколи Рибака та Максима Устименка гості вели 2:0, а після третього гола Тімура Алієва, все в цьому матчі стало ясно. Другий тайм перетворився на формальність, хоча “отаманам” за допомогою замін вдалося відсунути гру від своїх воріт. Христинівська команда з польовим гравцем в воротах здобула суху перемогу і разом з Шляховою продовжує гонитву за лідером з Родниківки.

Наставник “Ніки” Валерій Гордєєв в пух і прах розніс своїх підопічних за другий тайм цього матчу. Дійсно, якщо подивитися на всі матчі, які “Ніка” зіграла в 2021 році, то тільки лише в кубковій грі проти “Авангарду” з Монастирища Родниківка пішла з поля “сухою”. В інших поєдинках менше двох голів ця команда не пропускала. У грі проти “Сокола” також все ясно стало після першого тайму. А ось після перерви, авантюрна гра в обороні дозволяла гостям скорочувати розрив у рахунку, хоча на підсумковий результат це мало вплинуло. Цікаво, що 7 голів у матчі, забивали лише троє гравців. Владислав Лебедєв(хет-трик і лідерство з великим відривом в гонці бомбардирів), а також тезки Вовкотруб та Лисак. “Ніка” (Родниківка) – єдина команда ВЧУ, яка йде без втрат в чемпіонаті.

Author: admin