ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УМАНЩИНИ. 5 тур

Практично доля матчу була вирішена в перші півгодини гри. У період з 8-ї по 32-у хвилини гості зусиллями Андрія Заводяна, Олександра Білика, Віталія Фурика та Михайла Гребінного, відправили 4 м’ячі в ворота Дмитра Бондара. В середині другого тайму після голів Владислава Абрамочкіна і Зафара Мурадова, рахунок змінився на 2:4. Але капітан шляхівчан на 77-й хвилині ефектним ударом зі штрафного поставив крапку в цьому цікавому матчі. Ситуація в першій трійці турнірної таблиці загострюється.

На голи жашківчан Павла Хрущова та Максима Яценка в першому таймі відповів форвард “отаманів” Володимир Журба. У другому на дубль Олексія Піддубного і м’яча Антона Росса, господарі відповіли лише голом Володимира Риженка. “Жашківська громада” здобуває важливу перемогу і переміщюється на 4 місце при грі в запасі. “Отаман-Д” поки, як і раніше, не має очок в своєму активі.

В Христинівці місцевий однойменний муніципальний клуб приймав “Сокіл” з Соколівки. Ближче під кінець першого тайму після голів Олександра Кривіцького та Михайла Бурковецького рахунок був 2:0 на користь господарів стадіону ім.Наконечного. Практично відразу за фол останньої надії червону картку перед собою побачив захисник гостей Євген Лисогор. У другому таймі, граючи в меншості, гостям було складно протистояти потужній “Христинівці” в результаті якої Бурковецький та брати Алієви перетворили рахунок на розгромний, що дозволило команді Юрія Гріщенка очолити турнірну таблицю. Єдине, що затьмарило сам матч – поведінка деяких п’яних місцевих уболівальників. В ході матчу головний тренер “Сокола” Володимир Дем’янчук навіть хотів відводити свою команду в роздягальню. Але добре, що здоровий глузд переміг, і все обійшлося без великого скандалу.

Author: admin