ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УМАНЩИНИ. 6 тур

Дві контратаки та влучний удар з середньої відстані вирішили долю цього двобою. Після яскравої перемоги над одним з лідерів Уманщини, шляхівчани несподівано програли відвертому аутсайдеру. Тотальна перевага в усіх компонентах гри не принесла ніяких дивідендів. В результаті цієї сенсації лідерство в чемпіонаті захопила команда з Христинівки. “Отаман-Д” заслужено бере перші очки в чемпіонаті.

“Ніка” з Родниківки в терміновому порядку зміцнює найбільш проблемну свою лінію – оборону. На цьому тижні була досягнута домовленість з легендарним голкіпером-ветераном Володимиром Щербиною. Його дебют припав на виїзний матч в Христинівці. У першому таймі за невеликої територіальної переваги господарів, глядачі голів так і не побачили. Після перерви вже більш пристойно виглядали гості, але в одній з контратак Сухрабу Алієву все-таки вдалося відкрити рахунок. Цей гол став визначальним у матчі. “Ніка” до останніх секунд намагалася відігратися і на третій компенсованій хвилині, в результаті ще однієї контратаки Павло Руденко встановив остаточний рахунок і вивів свою команду в одноосібні лідери ВЧУ.

Матч повністю виправдав статус дербі, земляки-суперники видали яскраву гру, яка запам’ятається надовго. Тут було все: по два пенальті та вилучення, букет жовтих карток, дубль і хет-трік. Протягом усього ігрового часу команди наздоганяли і переганяли одна одну. Ще за 5 хвилин до закінчення матчу жашківчани вели в рахунку 2:3 і, здавалося, що господарям поля не світить навіть і нічия, але футбол іноді буває не передбачуваним. “Сокіл” впродовж двох хвилин забиває 2 голи і виходить на 4 місце, яке від призової трійки відокремлює всього 1 очко.

Author: admin