ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УМАНЩИНИ. 7 тур

Практично питання про переможця в цьому матчі було знято в перші 3 хвилини. Швидкі голи Олега Сірика та Андрія Заводяна поставили гостей в дуже складне становище і в перебігу всього першого тайму у гравців групи атаки команди Володимира Дем’янчука не виходило взагалі нічого. До того ж, перед самою перервою Олександр Білик зробив рахунок 3:0, і майже всім, хто бачив цей матч стало зрозуміло, що з огляду на перебіг гри господарі поля вже не віддадуть цей матч. До честі гостей відразу після перерви вони на якийсь час відсунули гру ближче до середини поля, з’явилися можливості для взяття воріт Миколи Менюка, але рахунок залишався незмінним. В останні 10 хвилин Віталій Фурик та Нікіта Шепа обмінялися забитими голами. Цікавий факт, “Сокіл” в цьому чемпіонаті незмінно програє на виїзді і перемагає на своєму полі. “Світанок-Агросвіт” закріпився на другому місці, і все йде до того, що звання чемпіона Уманщини розіграють 2 команди, які займають два перших рядки в турнірній таблиці.

Незважаючи на шум, якого з початком другого кола чемпіонату наробила команда з Маньківки, їх перемога на “Ніка-Арені” всеодно виглядає сенсаційно. За великим рахунком, команда Валерія Гордєєва, як і Шляхова сама винна у втраті дорогоцінних очок. Ще за 3 хвилини до завершення основного часу матчу “Ніка” вигравала 2:1, при цьому втративши гору можливостей для того, аби збільшити рахунок і спокійно довести матч до перемоги. Але тактична анархія і традиційний бардак у власних воріт дозволили гостям протягом заключних 8-ми хвилин в контратаках!!! забити відразу 3 голи і тим самим, практично виключити родниківську команду з чемпіонської гонки. У цьому сезоні клас команд в ВЧУ істотно підрівнявся, і багато що вирішує саме дисципліна та виконання тренерських настанов. Саме ці чинники дозволили “Отаманом-Д” вивезти 3 очки з Родниківки.

Цього матчу з неприхованим інтересом чекали всі. І він повністю виправдав ці очікування. “Жашківська громада” на правах господаря поля більшу частину ігрового часу провела на половині поля “Христинівки”, але команда Юрія Грищенка грамотно вибудувала оборону і дуже гостро при цьому контратакувала. Дві з таких контратак закінчилися голами форварда Михайла Бурковецького і відомого захисника Сергія Мачульського. Після перерви картина матчу жодним чином не змінилася. Сухраб Алієв на 47-й хвилині зробив рахунок 3:0, і це була вже вагома заявка на перемогу в матчі в цілому. Господарі продовжували тиснути, а гості грамотно оборонялися: і числом, і вмінням. В результаті чого матч закінчився дещо несподівано розгромною перемогою МФК”Христинівки” з рахунком 6:2. У другому таймі за гостей забивали ті ж Алієв і двічі Бурковецький, за господарів – Богдан Замрига та Олексій Піддубний. Христинівська команда йде на перерву в ранзі одноосібного лідера чемпіонату.