ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УМАНЩИНИ. 9 тур

У разі будь-якої втрати очок командою з Шляхової, чемпіоном достроково за тур до фінішу ставала б МФК”Христинівка”. І після першого тайму все до цього йшло. Жашківчани більш жваво відіграли перший тайм і на гол капітана Бориса Бондара після подачі кутового – награли точно. А ось вже другий тайм залишився повністю за гостями, в самому його початку Олег Сірик зрівняв рахунок, а в кінцівці матчу Олександр Білик залишив “Світанок-Агросвіт” в чемпіонській гонці. Необхідно відзначити також і ідеальний газон стадіону в Жашкові.

“Сокіл” продовжив свою переможну серію домашніх матчів. Саме матч проти “Ніки” вирішував багато в контексті боротьби за третє місце. Для гостей все почалося дуже навіть непогано, вже на 4-й хвилині Віталій Безденний відкрив рахунок, але господарі поля відповіли досить швидко. Нікіта Шепа протягом двох хвилин вивів свою команду вперед, а на 73-й хвилині забив і третій м’яч. Все, що змогли зробити гості – гол Дениса Куцого на 81-й хвилині. Команда Володимира Дем’янчука виходить на третє місце і в останньому турі приймає на своєму полі “Христинівкe”, а “Ніка” їде в Шляхову.

Крім власне потрібної перемоги, господарі поля в цьому матчі змогли також поміняти і лідера серед бомбардирів ВЧУ. Форвард Сухраб Алієв примудрився зробити покер чим довів свій особистий рахунок забитих голів до 11. “Христинівка” ледь не наступила на ті ж граблі, що і в матчі проти “Шляхової” тижнем раніше. На початку другого тайму за рахунку 3:1, протягом трьох хвилин Антон Богдан та Дмитро Головко зробили його нічийним і лише вихід на поле граючого тренера господарів Юрія Гріщенка, який віддав дві гольові передачі, вирішив результат цього матчу. Після закінчення якого у гостей були серйозні претензії до організації самої гри, був написаний протест, який додається нижче.

Author: admin