ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УМАНЩИНИ. 10 тур

Ніка(Родниківка) – бронзовий призер ВЧУ сезону 2021. Хоча для гостей все почалося не дуже добре. Крайній півзахисник шляхівчан Олександр Білик завдяки індивідуальним діям на 17-й хвилині відкрив рахунок. І до самої перерви йшов двосічний атакуючий футбол у виконанні обох команд. А ось після перерви господарі поля потрапили в якусь прострацію, і на 60-й хвилині рахунок був уже 1:4. Спроби щось змінити ні до чого не привели, і “Світанок-Агросвіт” програє другий матч на своєму стадіоні за 2 роки виступів в ВЧУ.

“Жашківська громада” на заключний поєдинок чемпіонату виставила не самий бойовий склад, а гості – навпаки прибули в своєму ідеальному поєднанні. У підсумку ця гра вийшла найрезультативнішою в цьому сезоні. Форвард жашківчан Олексій Піддубний завдяки хет-трику зумів наздогнати Сухраба Алієва з Христинівки, після чого в чемпіонаті виявилося два кращих бомбардира. У складі “отаманів” всі голи забили троє гравців. Дмитро Головко – покер, Антон Богдан – хет-трик, Олександр Семченко – дубль. Маньківчани закінчили чемпіонат на 4-му місці, хоча мали всі шанси на “бронзу”, якби Родниківка програла в Шляховій.

Матч підвищеної складності, до якого була прикута увага навіть за межами Черкаської області. “Христинівка” в разі нічийного результату ставала переможцем турніру, а “Соколу” перемога була потрібна для того, аби залишитися в призовій трійці. Господарі більшу частину матчу провели в безперервних атаках, але захоплюючись ними залишали безліч вільних просторів, чим і скористалися гості, а точніше їх форвард Михайло Бурковецький. Його хет-трик протягом 18-ти хвилин у другому таймі зробив “Христинівку” недосяжною в турнірній таблиці.
Неоднозначний і дуже суперечливий чемпіонат завершено, на черзі Кубок ВЧУ, участь в якому візьмуть 4 команди: МФК”Христинівка”, “Ніка”(Родниківка), “Отаман-Д”(Маньківка), “Граніт”(Старі Бабани) із Серії У .

Author: admin